Umuttepe Öğrenci Evimiz

İLETİŞİM İÇİN: 0 505 295 97 29

Umuttepe Öğrenci Evimiz

Umuttepe Öğrenci Evi 17 Ağustos depreminden sonra deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir. Binamız triplex ve içten merdivenlidir.

HER ODADA 1 ADET MİNİ BUZDOLABI BULUNMAKTADIR.GENİŞ ve FERAH ODALAR…BARINMA HİZMETLERİ…

 

Hizmetlerimiz

24 SAAT SICAK SU.
HER DAİREYE ÖZEL DOĞALGAZ KOMBİSİ İLE ISINMA.

TV SALONU ve DİNLENME SALONU.
ÜCRETSİZ ÇAMAŞIR YIKAMA , KURUTMA VE BULAŞIK MAKİNESİ.

HER ODADA MİNİ BUZDOLABI.
SINIRSIZ KABLOSUZ İNTERNET BAĞLANTISI.

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ , TEMİZ VE HİJYENİK ODALAR, ÜCRETSİZ ÇAMAŞIR YIKAMA, HER ODADA BUZDOLABI

KAMPÜSE KOLAY ULAŞIM

5/5
“... Resimler tamamen gerçeği yansıtmakta. Apart değil de ev gibidir. İnternet ve ısınma sorunsuzdur. Bir sonraki yıl da kalacağım..!”
BİROL AY MÜHENDİSLİK
5/5
“... Gerçekten çok temiz. Doğal bir ortam. Odalar rahat ve düzenli. Aile sıcaklığını hissediyorsunuz.!”
BATUHAN KIRANTA TIP
5/5
“... O civarda bulabileceğiniz en rahat, okula 5 dk (otostop candır :)) yemeklere bile okula gidip gelirdik. Bu kadar kaliteli olup bu kadar ekonomik başka yurt bulamazsınız. Yurt yalnızlığı değil de ömür boyu kuracağınız dostluklar için aile ortamı gibi samimi bir ev. Ben her şeyine kefilim. Sahibi zaten mükemmel bir insan. Beni ismimle sosyal medyadan bulup her şeyi sorabilirsiniz. Gözünüz kapalı gidin tutun odanızı. Ne güzel zamanlardı bee :).”
Mücteba KARA RADYOLOJİ
5/5
“... Şartları çok iyi, ev ortamı var ama faturalara vs uğraşmıyorsunuz sadece. Üniversiteye uzaklığı da 7-8 dk hemen yakında durak var. Rahat kışları kombiler vs yanar sıcacık olur. İnternet var, Digiturk ve Tivibu var o açıdan da iyi. Temizlik olarak memnun edici, haftada 2 kez temizlik olur. Her katta çamaşır makinesi var. Kurutma da var ayriyeten. Yüksek konumundan dolayı manzarası da iyi ve geniş bi terası var. Eğer eve çıkmayacaksanız kalabileceğiniz en iyi yurt diyebilirim.!”
MİTHAT DÜGER RADYO TELEVİZYON